Ürün Detayı

Olimpik Jiletli Tel

Ürün Kodu: 0

Olimpik jiletli tel, halka şeklinde tasarlanarak olimpiyat logolarını andırdığı için bu isimle adlandırılan ve güvenliği sağlamak maksadıyla üretilen bir üründür.  Oldukça özel alanların korunması maksadıyla üretilmekle beraber üzerinde bulunan kesici jiletler sayesinde olası tırmanma risklerini ortadan kaldırarak güvenlik zafiyetlerinin önüne geçmektedir. Korunmak istenilen alanın çevresini saran birden fazla jiletli kesici telden oluşan bir üründür. Geniş kullanım alanına sahip bir ürün olması nedeniyle yüksek korumalı alanların çevresi genellikle bu ürün ile kaplanmaktadır. Galvaniz kaplama ile kaplanan olimpik jiletli teller ise diğer tellere göre oldukça uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Olimpik Jiletli Tel Özellikleri

 

Galvaniz kaplama ile kaplanan olimpik jiletli tel, olumsuz hava koşulları ile birlikte güneşin yüksek sıcaklığına da dayanıklıdır. Üzerinde yer alan kaplamada solmalar yaşanmaz. Aşınmalar ve kopmalar yaşanmadığı için güvenliğinizi üst noktaya çıkarır. Belirlenen bulgulara göre 160 kg’a kadar dayanıklılık göstermekle beraber keskin jiletleri nedeniyle hırsızlık faaliyetlerinin önüne de geçmektedir. Üzerinde bulunan halkalar arası mesafeler genellikle 22 cm olmaktadır. Bu mesafe kullanılacak olduğu alana göre veya müşteri tercihine göre değişkenlik göstermektedir. Tel çapı 45 cm olarak ayarlanmakta, bu ölçü müşteri tercihine göre değişmektedir. Kaplamasında kullanılacak paslanmaz çelikle birlikte bakım masrafları da oldukça düşmekte ve uzun vadede oldukça masrafsız olmaktadır. Yüksekliği ve genişliği kullanılacağı alana göre farklılık göstermekle beraber, 3 metre yüksekliğine kadar kullanılmaktadır. Genişliği ise kullanılacak olan alana göre hesaplanır.

Olimpik Jiletli Telin Kullanıldığı Alanlar

 

Olimpik jiletli tel genellikle:

  • Stratejik bölgeler,
  • Askeri bölgeler ve lojmanlar,
  • Sanayi ve maden bölgeleri,
  • Yüksek korumalı siteler,
  • Bina çevreleri,
  • Tarihi eserler

gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Olimpik Jiletli Tel Fiyatları

 

Bu fiyatları belirlerken kullanılan malzemeler, kullanım alanının ölçüleri ve müşterilerin belirledikleri nitelikler hesaba katılmaktadır. Olimpik jiletli tel ile yüksek güvenliği hedefleyen müşterilerin şaşmaması gereken hususların başında kaliteli ürün tercihi yatmalıdır. Kaliteli ürün tercihi yapan müşteriler, uzun vadede ortaya çıkacak olan bakım masraflarından kurtulmakta ve her türlü meydana gelebilecek olumsuz hava koşullarına rağmen yüksek güvenliğin tadını çıkarmaktadırlar. Dilenilen renkte tasarlanabilen bu olimpik jiletli teller, hırsızlık faktörünü neredeyse tamamen hayatınızdan çıkarır ve sizi uzun yıllar boyunca korurlar.