Ürün Detayı

Double Panel Çit Sistemleri

Ürün Kodu: 0

Double Panel Çit Sistemleri 

Double panel çitler en dayanıklı çit türlerinden biridir. Çift panelli üretilmesi dayanıklılığını gösteren bir etmendir. Çift çubuklu olması ve yüksek kaynağa maruz kalması darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlamıştır. Montajı da uygulaması da kolaydır. Çitin dayanıklığı doğa olaylarından etkilenmemesiyle de görülebilir. Bakım gerektirmez ve uzun ömürlüdür. Firmamız double panel çiti üretip yerleştirdiği yerlerde bugüne dek sorun yaşamamıştır. Bunun nedeni kaliteli malzemeyle doğru uygulamadır.  Double panel çitler diğer çitlere göre daha hoş bir görüntüye sahiptir. Özellikle yeşil renk olanlar çimenlerle daha entegre bir görüntü sağlar. Bu nedenle de daha sık talep gördüğümüz çitlerden biridir.

Double Panel Çit Özellikleri

Double panel çitler herkesin çevresinde rahatça görebileceği çitlerdir. Parklar, bahçeler, metrolar, güvenilirlik sağlanması gereken yerler, villalar, otoyollar gibi birçok yerde kullanılabilir. Double panel çit tellerinin kalın olması oldukça korunaklı bir görüntü oluşturur. Yükseklik, göz aralığı, ağırlık, dikey ve yatay tel çapı ürüne göre değişmektedir. Müşterinin talebi doğrultusunda kullanım yerine göre çit yönlendirmesi yaparak üretime geçiyoruz. Double panel çit metal kelepçe civatalarıyla bağlanır. Adet ağırlığı ölçülere göre değişkenlik gösterir. Örneğin 6x6x6 ölçülere sahip double panel çit 13,5 kilogramdan 38,9 kilograma kadar çıkabilir. Adet ağırlığı en fazla 51,2 kg ile 8x6x8 ölçüsündedir. Double panel çit, sıcak daldırma galvaniz kaplama da olabilir, galvaniz üzeri PVC boyalı da olabilir. 

Bu tip çitlerde en çok yükseklik 2430 mm ile olur. Bu yüksekliğin göz aralığı mesafesi 50x200 milimetredir. Her double panel çit özellikleri yükseklik ve diğer etmenlere bağlı olarak değişir. Kelepçe, kapak ve kaplama da double panel çitin değişkenlerindendir. Firmamız double panel çitin hem üreticisi hem de satıcısıdır. Ana üreticiden ürün satın almak müşteri için her zaman daha karlıdır. Her boyuta göre double panel çit fiyatları değişebilir. Double panel çit kolay kurulumu olan bir çittir. Kurulum konusunda dileyen müşterilerimize yönlendirmeler de yapmaktayız. Pasa, kırılmaya, uzun kullanıma dayanıklı olan bu çitler esnek yapısıyla da oldukça kullanışlıdır. Sizlere özel hazırlanan fiyatları almak için iletişim bilgileriyle irtibat kurabilirsiniz.