Ürün Detayı

Dikenli Tel Sistemleri

Ürün Kodu: 0

Askeri alanlarda, hava alanlarında, fabrikalarda, arazi ve arsaların tüm güvenlik uygulamalarını sağlamada, ağaç dikim alanlarının vb. alanların dış etkenlerden korunmasında, depolarda ve her türlü sınır belirleme, alan ayrımı işlerinde kullanılan galvaniz dikenli tel üretimi ve satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sağlam ve üstün kalite sahibi olan telleri, kafanızda herhangi bir soru kalmadan rahatlıkla alabilirsiniz. Tellerimiz üretilirken gerçek, saf malzemeler kullanılmaktadır ve birçok deneme testinden geçerek piyasaya sürülmektedir. 

    Firmamız birçok alan için farklı çeşitlerde teller üretmektedir ve bunların başında gelenlerden bir tanesi de dikenli teldir. Güvenlik ihtiyacının hat safhada olduğu dönemde, yaşam alanlarında ve bulunulan alanlarda dikenli tel dış etkenlere karşı savunmada büyük etki göstermektedir. İstenilen malzemeden ve istenilen ölçülerde üretebiliriz. Üretilen teller Yüksek kalite kontrolleri sonucunda piyasaya sürülmektedir. Dikenli tel kalınlığı, dikenlerin boyutu, hat uzunluğu ve teller arası boşluk isteğinize göre değiştirilebilir. Firmamız birçok dikenli tel üretimi gerçekleştirmiş ve hiçbir kalite şikayeti almamıştır.

     Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetini yüksek tutabilmektir. Bunun için çalışanlara işe alım öncesi eğitimler verilmektedir. Ürünlerin kalitelerini tam olarak anlayabilmeleri, doğru ve kaliteli üretim yapabilmeleri için de ayrıca eğitimler mevcuttur. Öncelikle müşterilerimizin yani sizin güveninizi sağlıyor ve iletişim halinde olarak ihtiyacınız olan telleri, istediğiniz özelliklerde üretime sokuyoruz.

     Üretimini gerçekleştirmekte olduğumuz dikenli tellerin genel olarak 2 çeşidi bulunmaktadır. İster bu seçeneklerden birisini tercih edersiniz isterseniz de sıradan bir dikenli tek alırsınız. Sade  dikenli tel paslanmaya müsaittir, her metalde olduğu gibi. Ancak üretim sırasında yapılan kalite kontrolleri göstermiştir ki tellerin ömürleri normal tel ömrünün daha üzerindedir.


Teknik Özellikleri:

✔️Hat teli kalınlığı: 1.40 - 2.40 mm

✔️Diken teli kalınlığı: 1.40 - 1.90 mm

✔️Diken arası ortalama olarak 10 cm

✔️Uzunluk 50 - 250 m

✔️Ters büküm ya da konveksiyonel büküm 

✔️Sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile kaplama